Westander får tre nya delägare

De nya delägarna är Emma Rost, med fem år på byrån, Johan Lindahl (sex år) och Marie Hemberg (fyra). Detta innebär att 23 medarbetare är delägare i Westander.
”Jag är glad att så många kollegor väljer att investera i Westander, inte minst för att delägarskap uppmuntrar till långsiktighet. Vårt tillväxtmål är att fördubbla byråintäkten på sju år och skapa ännu mer samhällsnytta”, kommenterar Westanders vd Patrik Westander.
Tipsa dagens opinion
Lämna ett tips till oss. Observera att du är helt anonym och att källskydd tillämpas. Rätten att vara anonym är reglerad i svensk grundlag.
Lämna ett tips
Använd formuläret nedan för att tipsa oss. Observera att du är helt anonym och att källskydd tillämpas. Rätten att vara anonym är reglerad i svensk grundlag.